DomovArhivFC Luka Koper: Mladinci in kadeti pripravili dve odlični predstavi

FC Luka Koper: Mladinci in kadeti pripravili dve odlični predstavi

Arhiv Preglej vse novice

V prvem polčasu varovanci Samirja Zuliča kljub obetavnim priložnostim niso zatresli mreže zmajčkov.

Že v  65. minuti pa je Rudonja za Koprčane zatresel mrežo in poskrbel za prvi domači zadetek v sezoni. Ljubljanska Olimpija ni več dolgo spala in je kmalu izenačila rezultat. Gol je zadel Urbanija. Kljub temu, da sta se do konca tekme, obe ekipi trudili doseči zmago, se rezultat ni spremenil.

mladinci

Sledila je mladinska tekma. Ljubljančani so ambiciozno pričeli in že po treh minutah zatresli mrežo domačinov. Gajdek je tako Olimpijo popeljal v vodstvo z 1 : 0. Kljub temu, da so nato žogo v svoje noge prevzeli kozlički, se rezultat do konca polčasa ni spremenil.

Po odmoru smo bili priča odlični igri domačinov, ki so v 76. minuti izenačili rezultat. Adnan Ahmetović je z diagonalnim strelom poslal žogo med vrata Ljubljančanov. Varovanci Iztoka Kavčiča so nato znova napadli in v 87. minuti postavili končni rezultat 1 : 2. Koprčani so se tako zasluženo veselili svojih prvih treh točk v letošnji sezoni.