DomovArhivKoprčan državni prvak v skvošu

Koprčan državni prvak v skvošu

Arhiv Preglej vse novice

Tim, kot ga kličejo prijatelji, igra za Squash klub Lesce Bled, katerega mladinci so s prvenstva prinesli kar dva naslova državnih prvakov oziroma skupaj kar 10 medalj.

Tim v Kopru sicer odlično igra tenis, ko pride na obisk na Gorenjsko, pa z veseljem igra tudi skvoš. Zato se je 16. maja v Ljubljani prvič udeležil državnega prvenstva in takoj stopil na najvišjo stopničko. Še eno zlato je v kategoriji deklet do 15 let osvojila Tina Tavčar, ki ga je podkrepila z bronom v starejši skupini. Dve srebrni odličji je osvojila Taša Mihelčič v kategoriji do 13 in 15 let. Naslov podprvaka si je priigral tudi Leon Leho med fanti do 13 let. Tretje mesto sta osvojili sestri Urh, Nanja in Nika, med dekleti do 11 in do 13 let ter Leon Castaldi v kategoriji fantov do 11 let. V zbirko 16. medalj z DP je še eno bronastega sija dodal Tiam Škodlar. Skupaj je torej kar 15 mladincev iz kluba pokazalo odličen rezultat na zanje najpomembnejšem tekmovanju. Sedaj državno prvenstvo čaka tudi člane, ravno tako v Ljubljani, in sicer 30. in 31. maja, kamor ste seveda prav vsi vabljeni na brezplačen ogled.