DomovNaši krajiKozlički do zmage nad Ankaranom

Kozlički do zmage nad Ankaranom

Šport Preglej vse novice

Včeraj sta se na prijateljski tekmi pomerili ekipi FC Luka Koper in NK Ankaran Hrvatini. Na tekmi, ki je trajala dvakrat po 30 minut, so bili uspešnejši Koprčani, ki so sosede premagali z 2 : 0.

DSC_3688

Na pomožnem igrišču z naravno travo so Koprčani zaigrali v mešani postavi. V prvem polčasu ni bilo veliko priložnosti, edino večjo je izkoristil Haris Dedić, ki je po obrambi ankaranskega vratarja žogo iz težkega položaja poslal v mrežo.

Drugi polčas je ponudil približno enako sliko, vendarle pa je bilo v igri opaziti več dinamike. Kozlički so bili tudi v tem polčasu uspešnejši. Končni rezultat tekme je postavil Adnan Ahmetović, ko je po samostojnem prodoru lepo streljal v daljši kot gostujočega čuvaja mreže. Omeniti velja še prečko, ki jo je s strelom z razdalje zadel Darnel Situ.

Koprčani so začeli v zasedbi: Adam, Situ, Gregov, Posavac, Kokorović, Avila, Ahmetović, Pekuson, Park, Jurina. Priložnost za igro sta dobila še vratar Želko in napadalec Vekić. *