DomovArhivFC Luka Koper: Visoka zmaga Koprčanov

FC Luka Koper: Visoka zmaga Koprčanov

Arhiv Preglej vse novice

Kozlički so že v prvem polčasu dobro začeli in tekmecem zelo hitro pokazali, kako se igra nogomet. Nasprotnikova vrata so namreč zatresli kar trikrat. Prva dva gola je za Koper zadel Jaka Štromajer, za končni rezultat ob polčasu 0 : 3 pa je poskrbel Joel Valencia.

DSC_1205

V drugem polčasu so Koprčani nadaljevali fantastično igro in kar dvakrat stresli mrežo nasprotnikov. Kljub veliki in vsem vidni premoči kozličkov, je uspelo nogometašem Šmarij pri Jelšah zadeti častni gol. Ko je sodnik odpiskal konec tekme, je semafor kazal fantastičen rezultat 1 : 5. Brez pretiravanja lahko zapišemo, da je šlo za visoko zmago Koprčanov. S tem fantastičnim rezultatom FC Luka Koper napreduje v naslednji krog tekmovanja za pokal Slovenije.

Kdo bo naslednji nasprotnik Koprčanov v boju za pokal Slovenije, bo določil žreb, ki je predviden v petek 19. 8. 2016. Do naslednje tekme pa naj vas v svet boja nogometašev popelje spodnja foto galerija.