DomovArhivRokomet: Koprčani sinoči boljši od Mariborčanov

Rokomet: Koprčani sinoči boljši od Mariborčanov

Arhiv Preglej vse novice

Domači so včerajšnje srečanje z Mariborom začeli na polno. Gostje so sicer povedli (0:1), vendar je bilo veselje kratkotrajno, saj je domače moštvo ohranjalo vodstvo skozi večino prvega polčasa. Gostje so sicer uspeli izenačiti v 18. minuti (8:8) in nato celo povesti (10:11, 12:13), vendar so domači jasno pokazali, da poraz ne pride v poštev. Štiri sekunde pred koncem prvega polčasa je Ponikvar obranil strel in s hitro podajo v protinapad angažiral Sokoliča, ki je tik pred iztekom zabil gol za 14:13, kar je bil tudi končni rezultat prvega polčasa.

Tudi drugi polčas je bil dokaj izenačen, vendar se je v zadnjih minutah tehtnica vendarle nagnila na koprsko stran.

Naslednja tekma je na sporedu že ta konec tedna, in sicer v soboto, 14. maja, ko v Areno Bonifika prihaja trenutno vodilna ekipa Gorenje iz Velenja.