DomovŠportKar osem odličij za koprski karate klub Samurai

Kar osem odličij za koprski karate klub Samurai

Šport Preglej vse novice
Deli vsebino

V začetku meseca maja je v italijanskem mestu Vercelli potekal Karate pokal Kookan v katah in kumiteu, kjer so člani koprskega karate kluba Samurai dosegli zavidljive uspehe.

V konkurenci 14 karate klubov iz Italije, Švice in Slovenije je tekmovalo preko 200 tekmovalcev. TKS Samurai iz Kopra je pod vodstvom Klare Gorišek zastopalo 12 tekmovalcev, ki so osvojili kar 8 odličij.

Kata ekipa v sestavi Maša Hrvatin, Gaja Majkič in Rebeca Cerkvenik Petrarca je dosegla 4. mesto; ekipa, ki so jo sestavljale Una Balta, Julija Gržančič in Anna Cerkvenik Petrarca je osvojila 1. mesto, prav tako pa se je zlatega odličja razveselila ekipa v sestavi: Marko Kosi, Teja Rebec in Ana Drobnič.

Med posamezniki je v mlajši konkurenci Teja Rebec osvojila 2. mesto v katah posamezno, Gaja Majkić 1. mesto prav tako v katah posamezno. V prostih bojih je julija Gržančič osvojila 4. mesto, Zala Zadel pa v katah 3. mesto. Magdalena Cvijetič je po štirih odličnih nastopih v mladinski konkurenci osvojila zlato odličje.

Vsem tekmovalcem čestitke za odlične nastope!