DomovŠportKoprčani nadaljujejo niz zmag

Koprčani nadaljujejo niz zmag

Šport Preglej vse novice

Rokometaši Kopra 2013 so v 12. krogu 1. slovenske lige v gosteh premagali ptujsko Dravo z 41 : 28 (21 : 12).

dsc0418

Koprčani so v najstarejšem slovenskem mestu zanesljivo slavili in se vodilnim Ribničanom znova približali na točko zaostanka, Ptujčani pa še naprej ostajajo v spodnjem delu razpredelnice.

dsc0484

Izbranci gostujočega trenerja Zorana Jovičića so  imeli od prve do zadnje minute niti igre v svojih rokah, že po uvodnih tridesetih minutah pa je bilo jasno, da bosta točki romali na Obalo.

Koprčani, ki so si že v prvem polčasu priigrali neulovljivo prednost devetih golov, so v drugi polovici tekme svojo prednost le še povečali. V zmagoviti ekipi je bil najbolj učinkovit Uroš Rapotec s sedmimi zadetki.

Že prihodnjo nedeljo koprsko zasedbo čaka bistveno težji nasprotnik, pomerili se bodo namreč z Mariborčani. *